Други мрежови устройства
PoE сплитер Ubiquiti 5GHz AirGrid AIRMAX 27dBi, Антена
PoE сплитер SONICWALL TZ300, (1GB RAM, 64MB FLASH), SMB Firewall, 5x1GbE, 1 USB, 1 Console, no se...
PoE сплитер Двучестотна PCI Express безжична мрежова карта TP-Link Archer T4E AC1200
Cloud Key контролер Ubiquiti Cloud Key UC-CK, Quad-Core SoC, 1 GB DDR, 1GE
TP-Link TL-MCRP100, 100-240V Redundant Power Supply Module for TL-MC1400
Контролер Ubiquiti UniFi Cloud Key GEN 2 PLUS UCK-G2-PLUS
Cisco SB-PWR-INJ2-EU, Gigabit Power over Ethernet Injector, 30W
Трансивър Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
PoE сплитер Utepo UTP7201GE-PSE30, Gigabit PoE Injector 30W
PoE сплитер Mikrotik GROOVE GA-52HPacn, Външна антена
Cloud Key контролер Ubiquiti UniFi Cloud Key GEN 2 UCK-G2
PoE сплитер D-Link DPE-301GI, 1-Port Gigabit 30W PoE Injector
PoE сплитер Dahua PFT1200, Hi-POE Gigabit Injector
PoE сплитер Mikrotik DISC Lite5 RBDisc-5nD, Антена
PoE сплитер SONICWALL TZ300 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 5x1GbE, 1 USB, TOTAL SECURE LICENSE 1
Медиа конвертор Utepo UOF7201GE; Медиа конвертор с ГРЪМОЗАЩИТА; 1х Fast Ethernet порт + 1x Fiber
Трансивър Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
PoE сплитер Ubiquiti Външен предпазител за пренапрежение Airfiber GbE ESD/PoE+ TVS
PoE сплитер Ubiquiti AM-5G16-120 5GHz MIMO 16dBi, Секторна антена
TP-Link Omada Cloud Controller OC200
PoE сплитер UBIQUITI LiteBeam AC LBE-5AC-16-120, Секторна антена
PoE сплитер ZyXEL POE12-HP PoE, Gigabit, 30W, Инжектор
Cisco AIR-PWRINJ5=, Power Injector for AP 1600 2600 and 3600 Series w/o mod
PoE сплитер SONICWALL SOHO TOTALSECURE 1YR, 2X400MHZ CORES, 5X1GBE INTERFACES, 512MB RAM, 32MB FLASH
PoE сплитер MIKROTIK SXTsq Lite5, Външна антена
Медиа конвертор Utepo UOF7301E-POE; PoE Медиа конвертор с ГРЪМОЗАЩИТА; 1х Fast Ethernet порт + 1x...
PoE сплитер Ubiquiti Power Beam Насочена антена M5-300
D-Link DPE-101GI, PoE Gigabit injector
PoE сплитер Mikrotik mANTBox 15s RB921GS-5HPacD-15S, Секторна антена
PoE сплитер Ubiquiti LBE-M5-23 Антена PowerBeam 5GHz
TP-Link TL-MC1400, 14-Slot Rackmount Chassis
PoE сплитер Ubiquiti PowerBeam Антена PBE-M5-400
PoE сплитер UBIQUITI PowerBeam Антена M5-300 ISO PBE-M5-300-ISO
Външна антена MikroTik SXTsq 5 ac
PoE сплитер Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A
PoE сплитер Mikrotik LIGHT HEAD GRID LHG XL HP5 - RBLHG-5HPnD-XL, Антена
PoE сплитер Cisco ASA5506-K9, ASA 5506-X with FirePOWER Services 8GE AC 3DES/AES
PoE сплитер Mikrotik DynaDish 5 RBDynaDishG-5HacD, Антена
PoE сплитер Utepo UTP7201GE-PSE60 , Gigabit PoE Injector 60W
PoE сплитер Ubiquiti PBE-M2-400 airMAX Bridge, Секторна антена
PoE сплитер Ubiquiti Power Beam Насочена антена 5AC 620 5GHz AC PBE-5AC-620
PoE сплитер Benq QCAST Mirror Projector QP20 White
PoE сплитер MIKROTIK Wireless Wire RBLHGG-60adkit, Антена
PoE сплитер Ubiquiti airFiber X 2GHz AF-2G24-S45, Aнтена
PoE сплитер Mikrotik wAP R RTB-RBWAPR-2ND&R11E-LTE, Точка за достъп
Cisco AIR-PWRINJ4=, Aironet Power Injector for 1140/1250/1260/3500 Series, Spare
PoE сплитер Ubiquiti Външен предпазител за пренапрежение с Gigabit Ethernet за Airfiber
PoE сплитер Mikrotik SXT SA5 ac RBSXTG-5HPacD-SA, Антена
PoE сплитер Ubiquiti airMAX 2 GHz 2x2 Omni AMO-2G10, Антена
PoE сплитер Mikrotik SEXTANT G 5HPnD RBSEXTANTG-5HPnD, Антена
PoE сплитер Mikrotik QRT 5 AC RB911G-5HPacD-QRT, Антена
PoE сплитер SONICWALL TZ300 TOTAL SECURE - ADVANCED EDITION 1YR, SMB Firewall, 5x1GbE, 1 USB, ADV...