0 бр.
0.00 лв.

ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10

Продуктов код: 35486
Powerline адаптер Zyxel
Powerline адаптер Zyxel
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Zyxel
Модел:
SFP-LX-10
Партиден номер:
ZYXEL-SFP-SX-D
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
156.73 лв.

Гаранционен срок 36 месеца

Гаранционните условия са определени от производителя

Безплатна доставка

До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни

ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА

Можете да поръчате и по телефона:
(+359 2) 965 89 89

  • Информация за Zyxel SFP-LX-10

  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
ОПИСАНИЕ

Up to 1.25Gb/s data links
Hot-pluggable SFP footprint
1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitter
Duplex LC connector
Up to 10km on 9/125µm Single-mode Fiber
Metal enclosure, for lower EMI
Single 3.3V power supply

This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). It simultaneously complies with Gigabit Ethernet as specified in IEEE Std 802.31 and 1x Fiber Channel as defined in FC-PI 13.03.

 

ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОИЗВОДИТЕЛ ZYXEL
МОДЕЛ SFP-LX-10
БАРКОД 4718937510344
ГАРАНЦИЯ 36 месеца
 

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре