Вентилатор 1stPlayer FAN-120-F1-WH RGB Fan 120mm 1100rpm White Bulk
Производител:
1stPlayer
Модел:
FAN-120-F1-WH
Партиден номер:
FAN-120-F1-WH
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.21 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
1stPlayer FAN-120-F1-WH
ПРОИЗВОДИТЕЛ 1stPlayer
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1100 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 41.9 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.23 A
МОЩНОСТ (W) 2.83 W
НИВО НА ШУМ 23.2 dBA
КОНЕКТОР 3 pin
RGB Fixed RGB
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!