Захранващ блок 1stPlayer PS-850BA7 850W 80+ Silver
Производител:
1stPlayer
Модел:
PS-850BA7
Партиден номер:
PS-850BA7
Гаранция:
84 месеца
Цена с включен ДДС:
/
149.74 лв.
Гаранционен срок 84 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
1stPlayer PS-850BA7
Мощност и ефективност
1stPlayer PS-850BA7 предоставя стабилна номинална мощност 850 W, подходяща за геймърски и производителни конфигурации. Захранването е сертифицирано 80 PLUS Silver и Cybenetics Silver, с измерена ефективност 90.33%, което гарантира по-малки загуби на енергия и по-ниски сметки в сравнение с по-нискосертифицирани модели.
Съвместимост
  • 20+4 Pin ATX x 1
  • 4+4 Pin ATX/EPS x 2
  • PCI-E 5.1 x 1
  • PCI-Express 6+2 pin x 2
  • SATA x 4
  • Molex x 2
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Охлаждането се гарантира от голям 140 mm вентилатор, който осигурява ефективен въздушен поток за поддържане на работните температури. Благодарение на по-големия диаметър, вентилаторът работи при по-ниви обороти за същия въздушен поток в сравнение с по-малки вентилатори, което може да допринесе за по-комфортни нива на шум при нормална експлоатация.
Физически характеристики
Корпусът е черен, с компактни размери 145 x 150 x 86 mm и тегло 2.350 kg, подходящ за стандартни ATX кутии. Конструкцията включва оформени (embossed) DC кабели за по-добра организация на кабелите и по-удобно монтиране.
Допълнителни предимства и гаранция
Модел
Производител
1stPlayer
Модел
ACK Silver
Партиден номер
PS-850BA7
Баркод (EAN-13)
Основни параметри
Мощност
850 W
Формат
ATX 3.1
Тип
Active PFC
Ефективност
90.33%
Сертификати
80 PLUS Silver; Cybenetics Silver Certified; CE
Конектори
Налични конектори
  • 20+4 Pin ATX x 1
  • 4+4 Pin ATX/EPS x 2
  • PCI-E 5.1 x 1
  • PCI-Express 6+2 pin x 2
  • SATA x 4
  • Molex x 2
Физически характеристики
Охлаждане
Активно — 140 mm вентилатор
Размери
145 x 150 x 86 mm
Тегло
Цвят
Черен
Допълнителни функции
Характеристики
  • Съвместим с ATX 3.1 и готов за PCIe 5.1
  • DC-DC конвертор
  • Embossed DC кабел
  • Teapo електролитен кондензатор
  • Cybenetics и 80 PLUS Silver сертификация
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!