Адаптер за лаптоп 19.5V 9.23A 180W 5.5*1.7mm Power Charger ADP-180MB For Toshiba Asus ROG G75VW GL502VT G750JMN FX60V GFX72 Gaming Laptop Adapter
Партиден номер:
Волтаж:
19.5 V
Предназначен за::
Acer, Asus, Toshiba
Букса:
5.5x1.7mm
  • Въпроси и отговори
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Адаптер за лаптоп 19.5V 9.23A 180W 5.5*1.7mm Power Charger ADP-180MB For