Захранващ блок Adata 75260131 PYLON650B-BKCEU	Захранващ блок Adata 75260131 PYLON650B-BKCEU
Захранващ блок Adata
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Adata
Модел:
75260131 PYLON650B-BKCEU
Партиден номер:
75260131 PYLON650B-BKCEU
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
116.37 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Adata 75260131 PYLON650B-BKCEU
Product ID: 65864
• Form Factor: Intel ATX 12V V2.4 (Timing complies with Intel ATX12V Specific guidelines to version 2.52)
• AC Input: Input Voltage: 100-240V; Input Current: 750W:10A/5A ?650W:10A/5A ?550W:8A/4A ?450W:7A/3.5A; Input Frequency: 50Hz - 60Hz; 100K Hours at 25?
• Connectors: ATX 24 Pin Connector:1; EPS 8 (4+4) Pin Connector:1; PCI-E 6+2 Pin Connector:4; SATA Connector:8; Peripheral 4 Pin Connector:1
• PFC Type: 0.99
• Fan Information: Fan Size: 120mm; Fan Bearing: FDB (Fluid Dynamic Bearing); Fan Speed: 2,000 RPM
• Dimensions: 150 x 140 x 86mm