Захранващ блок Adata
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Adata
Модел:
Партиден номер:
COREREACTORIIVE750G-BKCWU
Цена с включен ДДС:
/
197.71 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Adata 75261424
Power
1762W *up to 235 of the PSUs rated power for 100s
Manufacturer
Form Factor
ATX
AC Input
Input Voltage: 100-240V;
Input Current: 750W: 10A;
Input Frequency: 47Hz-63Hz;
DC Output
DC Output Voltage: +5V +3.3V +12V -12V +5Vsb;
+5V+3.3V :22A, +12V:62.5A, -12V:0.3A, +5Vsb:3A;
Connectors
ATX 24 Pin Connector: 1;
EPS 8 Pin Connector: 2;
PCI-E 6+2 Pin Connector: 6;
Molex 4 Pin Connector: 4;
12VHPWR 12 + 4 Connector 600W: 1;
SATA Connector: 8;
PFC Type
0.99
Fan Information
Fan Size: 120mm FDB;
Fan Bearing: Fluid Dynamic Bearing;
Fan Speed: 2400 RPM;
MTBF: 100K hours at full load;
Safety and Environmental
Protections: OCP OVP OPP OTP UVP SCP NLO SIP;
Certification: CE CB FCCIC TUV cTUVus TUV S-Mark NOM BSMI UKCA EAC CCC RCM;
Dimensions
140 x 150 x 86mm
Other
Operating Temperature 50C
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно ADATA XPG CORE REACTOR II VE 750W, Modular Power Supply, 80 Plus GOLD