RAM памет Adata AD5S480016G-S RAM памет Adata AD5S480016G-S
RAM памет Adata
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Adata
Модел:
Партиден номер:
AD5S480016G-S
Гаранция:
99 месеца
Цена с включен ДДС:
/
424.02 лв.
Гаранционен срок 99 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Adata AD5S480016G-S
Характеристики
Предназначен за Лаптопи
Вид 262-pin SODIMM
Памет, тип DDR5
Обем, GB 16 GB (1x16 GB)
Честота, MHz 4 800 MHz
Други Built-in Power Management IC; On-Die Error Correcting Code; Improved Stability; Supports Intel Core 12th series CPU; DRAM VDD 1.1V; Operating temperature: 0°C to 85°C
Характеристики
ECC на матрицата
Y
Оперативна памет
16 GB
Разположение на паметта модули х размер
1 x 16 GB
Тип вътрешна памет
DDR5
Тактова честота на паметта
4800 MHz
Компонент за
Ноутбук
Форм-фактор на паметта
262-pin SO-DIMM
ECC
Y
Напрежение на паметта
1.1 V
Конфигурация на модулите
2048M x 8
Условия на работа
Работна температура
0 - 85 C
Опаковка - данни
Тип на опаковката
Тава
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DDR5 SODIMM 16GB 4800MHz, Adata, 1.1V