Монитор AOC 25" 25G3ZM/BK, VA, 1920x1080, 240Hz, 1ms, Adaptive Sync
Продуктов код: 76023
Монитор AOC
Монитор AOC
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
25G3ZM/BK
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
240 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
257.80 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
AOC 25G3ZM/BK
Производител : AOC INTERNATIONAL
 Описание
The AOC 25G3ZM/BK meets the needs of both eSports, competitive gamers, and casual gamers as well. It offers a responsive 24.5" VA panel with FHD resolution, ShadowControl and super contrast ratio of 3000:1. Be the fastest in action with 240 Hz refresh rate, Adaptive Sync, 1 ms GTG and low input lag.
 ключови търговски точки/предимства
  • FHD resolution
  • VA panel
  • 240 HZ refresh rate
    240 Hz completely unleashes top end GPUs, bringing unprecedented fluidity to the picture on your screen. With every detail brought sharply into focus and every movement shown with crystal clarity, feel your reactions become one with the action and elevate your game.
  • 0.5 ms MPRT - moving picture response time
  • 1 ms response time GTG - gray-to-gray
  • FreeSync premium
    Enjoy the best quality visuals even in fast paced games. The AMD FreeSync Premium technology ensures that the GPU's and monitor's refresh rates are synchronized, which provides a fluid, tear free gaming experience at highest performance. The AMD FreeSync Premium features a refresh rate of minimum 120 Hz, decreasing blur and sharpening the picture for a more life-like experience. The LFC feature eliminates the risk of stutter in case the frame rate drops below the refresh rate.
  • Minimal bezel distraction for the ultimate battle station
  • Height adjustable stand
  • Full ergonomics
  • 6 games mode
  • AOC G-Menu
  • AOC game color and shadow control
  • Low input lag
  • Good for console gaming
продукт:
Име на продукта: AOC 25G3ZM/BK 24.5inch 1920x1080 VA Flat HAS DP 2xHDMI Brightness 300cd/m2 AOC Gaming
Описание : AOC Gaming 25G3ZM/BK - G3 Series - LED monitor - gaming - 25" (24.5" viewable) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - black, red
EAN: 4038986140911
 General
Display Type: LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class: Class E
Energy Class (HDR): Class E
Diagonal Size: 25"
Viewable Size: 24.5"
Adaptive-Sync Technology: AMD FreeSync Premium
Panel Type: VA
Aspect Ratio: 16:9
Native Resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz
Pixel Per Inch: 90
Brightness: 300 cd/m²
Contrast Ratio: 3000:1 / 80000000:1 (dynamic)
Colour Support: 16.7 million colours
Colour Gamut: 100% sRGB (CIE 1931), 92% DCI-P3 (CIE 1976)
Response Time: 1 ms (grey-to-grey), 0.5 ms (MPRT)
Vertical Refresh Rate: 48 - 240 Hz
Horizontal Refresh Rate: 30 - 255 kHz
Gaming: Yes
Horizontal Viewing Angle: 178
Vertical Viewing Angle: 178
Screen Coating: Anti-glare
Backlight Technology: WLED
Colour: Black, red
Dimensions (WxDxH): 55.73 cm x 25.88 cm x 37.8 cm - with stand
Weight: 4.24 kg
 Connectivity
Interfaces: 2 x HDMI 2.0
2 x DisplayPort 1.2
Headphones
 Mechanical
Display Position Adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle: -5/+23
Swivel Angle: 60
Height Adjustment: 130 mm
VESA Mounting Interface: 100 x 100 mm
 Miscellaneous
Features: Security lock slot (cable lock sold separately)
Cables Included: 1 x HDMI cable - 1.8 m
1 x DisplayPort cable - 1.8 m
Security Slot Type: Kensington security slot
 Power
Input Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode): 18 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode): 18 kWh/1000h
Power Consumption (Typical): 25 Watt
Power Consumption Stand by: 0.3 Watt
Power Consumption (Off Mode): 0.3 Watt
 Software / System Requirements
Included Software: AOC eSaver, AOC G-Menu
 Dimensions & Weight
Without stand - width: 55.73 cm - depth: 4.8 cm - height: 32.89 cm
 Dimensions & Weight (Shipping)
Shipping Width: 62 cm
Shipping Depth: 16 cm
Shipping Height: 54.1 cm
Shipping Weight: 6.34 kg
Модел
Производител
Партиден номер
25G3ZM/BK
Основни параметри
Диагонал
25.0 inch.
Разделителна способност
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Технология
VA
Време за реакция
1 ms
Опресняване
240 Hz
Яркост
300 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
100 x 100
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас