APC Power-Saving Back-UPS Pro 1200, 1200VA/720W, Line-Interactive, 12 outlets, 230V, 50-60 Hz, BR1200G-GR
Продуктов код: 3276
UPS APC
UPS APC BR1200G-GR UPS APC BR1200G-GR
UPS APC
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
APC
Модел:
BR1200G-GR
Партиден номер:
BR1200G-GR
Гаранция:
24 месеца
Тегло (кг.):
13.800
Form Factor:
Tower
Изходна синусоида:
Stepped Approximation to Sine Wave
Изходна мощност:
720 W
Пълна мощност- VA:
1200 VA
Технология:
Line Interactive
Цена с включен ДДС:
/
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
APC BR1200G-GR
Описание на продукта
Основни характеристики
  • Входно напрежение: 176 – 294V (50-60 Hz).
  • Изходна мощност: 1200 VA / 720 W.
  • Брой изводи: 6 x Schuko.
Допълнителни функции
Портове и интерфейси
  • Изводи за батерийна и пренапрежение защита: 3x Schuko.
  • Мрежова защита: 1x RJ-45 Ethernet, 1x RJ-11 Modem/Fax/DSL.
Физически характеристики и гаранция
  • Размери: 301 x 112 x 382 мм.
  • Тегло: 13 кг.
  • Гаранция: 2 години за уреда, 1 година за батерията.
Обща информация
Производител
APC
Партиден номер
BR1200G-GR
GTIN
Наименование
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1200 - 230V - Schuko
Технически характеристики
Технология
Входящо напрежение
176 - 294V / 50-60 Hz
Изходяща мощност
1200 VA / 720 W
Брой изводи
6
Тип изводи
3 x Schuko (DIN) Battery Backup, 3 x Schuko (DIN) Surge Protection
Защити
Тип защити
Функционалности
LCD Дисплей
Да
Автоматична регулация на волтажа (AVR)
Да
Енергийно спестяващи функции
Физически характеристики
Тегло
13 кг
Размери
301 x 112 x 382 мм
Автономна работа
Време на работа при 200W натоварване
До 31 минути
Време на работа при 300W натоварване
До 20 минути
Време на работа при 600W натоварване