APC Smart-UPS SMT2200IC 2200VA LCD 230V with SmartConnect
Продуктов код: 31257
UPS устройство APC
UPS устройство APC
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
APC
Модел:
Smart-UPS 2200VA
Партиден номер:
SMT2200IC
Гаранция:
24 месеца
Тегло (кг.):
48.80
Изходна мощност:
2200 W
Пълна мощност- VA:
2200 VA
Технология:
Line Interactive
Цена с включен ДДС:
/
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
APC Smart-UPS 2200VA
Въведение
Представяме ви UPS устройство APC Smart-UPS 2200VA LCD 230V, модел SMT2200IC. Това високопроизводително решение е идеално за защита на вашите чувствителни електронни устройства от евентуални прекъсвания на захранването и колебания във входното напрежение.
Основни характеристики
  • Изходяща мощност: 2200 VA / 1980 Watts
  • Входящо напрежение: 220V / 230V
  • Изходи: 2 x IEC Jumpers, 8 x IEC, 1 x IEC 320 C19
  • LCD дисплей: Включен
Дизайн и размери
Това UPS устройство е със стабилен и компактен дизайн с размери от 435.00 mm x 197.00 mm x 544.00 mm и тегло 48.80 кг.
Допълнителна информация
  • Гаранция: 2 години за UPS устройство, 1 година за батерията
  • Марка: APC
  • Категория: UPS устройства
Заключение
С APC Smart-UPS 2200VA LCD 230V ще получите надеждна защита за вашите уреди и спокойствие при всякакви ситуации със захранването. Това устройство е подходящо както за домашна, така и за професионална употреба.
Модел
Производител
Партиден номер
SMT2200IC
Мощност и напрежение
Изходяща мощност
2200 VA / 1980 Watts
Входящо напрежение
220V / 230V
Функции и защити
Защити
LCD Дисплей
ДА
Интерфейси
Изходи
  • 2 x IEC Jumpers
  • 8 x IEC
  • 1 x IEC 320 C19
Физически характеристики
Размери
435.00 mm x 197.00 mm x 544.00 mm
Тегло
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!