UPS устройство APC SMT2200RMI2UC UPS устройство APC SMT2200RMI2UC
UPS устройство APC
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
APC
Модел:
SMT2200RMI2UC
Партиден номер:
SMT2200RMI2UC
Гаранция:
36 месеца
Тегло (кг.):
49.73
Form Factor:
Rack-Mountable
Изходна синусоида:
Sine Wave
Изходна мощност:
2200 W
Пълна мощност- VA:
2200 VA
Технология:
Line Interactive
Цена с включен ДДС:
/
3293.05 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
APC SMT2200RMI2UC
Обзор на продукта
Ключови характеристики
  • Изходяща мощност: 2200 VA / 1980 W
  • Технология: Line-Interactive
  • Входящо напрежение: до 230 V (настройваемо)
  • Дисплей: Интуитивен LCD за наблюдение на статуса
  • Брой и тип изводи: 9 броя (включително 8 IEC 320 C13 и 1 IEC 320 C19)
Защита и надеждност
Размери и тегло
  • Размери: 683 x 480 x 86 мм
  • Тегло: 42.7 кг
Гаранция
Модел
Производител
APC
Партиден номер
SMT2200RMI2UC
Характеристики
Технология
Форм фактор
Rack 2U
LCD Дисплей
ДА
Вход и Изход
Входно напрежение
230 V (конфигурируемо до 220 или 240 V номинално, 50/60 Hz ± 3 Hz авто детекция)
Изходна мощност
2200 VA / 1980 W
Брой изводи
9
Тип изводи
  • 8 x IEC 320 C13
  • 1 x IEC 320 C19
  • 3 x IEC Jumpers
  • 1 x USB 2.0
  • 1 x Ethernet (RJ-45)
  • SmartSlot
Батерия
Тип
Lead-acid battery
Допълнителни функции
Прецизно и умно зареждане
Диагностика
Периодична самодиагностика
Защити
Тип защити
  • Surge Protection and Filtering
  • Surge energy rating: 375 Joules
  • IEC/EN 62040-1
  • IEC/EN 62040-2
  • VDE
  • IRAM
Интерфейси
Портове
  • RJ-45 Serial
  • SmartSlot
  • USB
Физически характеристики
Размери
683 x 480 x 86 мм
Тегло
Сертификации
Стандарти
  • CE
  • EAC
  • GS Mark
  • IRAM
  • RCM
  • UK PSTI
  • VDE
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect