UPS устройство APC SRT2200RMXLI UPS устройство APC SRT2200RMXLI
UPS устройство APC
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
APC
Модел:
Партиден номер:
SRT2200RMXLI
Гаранция:
36 месеца
Технология:
Double Conversion Online
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
APC SRT2200RMXLI
Характеристики
Вх.напрежение, V 230 V (220 V, 240 V user selectable, 40 - 70 Hz auto sensing)
Изх. мощност, VA 2200VA/1980 W
Брой изводи 12
Защити -
EAN: -
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V