Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G Захранващ блок Asus TUF Gaming 750W TUF-GAMING-750G
Захранващ блок Asus
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Asus
Модел:
TUF Gaming 750W
Партиден номер:
TUF-GAMING-750G
Гаранция:
72 месеца
Цена с включен ДДС:
/
255.12 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Asus TUF Gaming 750W
Мощност захранващ блок (W) 750
Брой вентилатори 1
Модулен захранващ блок Не
Захранване 100 - 240 VAC
Специални характеристики Active PFC
Размери (mm) 150 x 150 x 86 мм
Формат ATX
Ефективност 80%
Сертификат 80 PLUS® Gold
Други PCI-E Gen 5 16-pin Кабел x 1
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно ASUS TUF Gaming 750W, 80 Plus Gold PCIe 5.0, Fully Modular