Лаптоп ASUS X1605VA-MB1530, Intel Core i5-1334U, 16GB DDR4, 512GB, Intel Iris Xe Graphics, 16.0", noOS
Продуктов код: 100480
Лаптоп Asus
Лаптоп Asus X1605VA-MB1530 Лаптоп Asus X1605VA-MB1530 Лаптоп Asus X1605VA-MB1530
Лаптоп Asus
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
X1605VA-MB1530
Операционна система:
Без ОС
SSD- обем:
512 GB
Видео карта:
Intel Iris Xe Graphics
Процесор:
Intel Core i5-1334U (2+8)x/12x)
Екран- резол.:
1920 x 1200 / 16:10 / WUXGA
Екран- диагонал:
16.0 inch.
RAM - капацитет:
16 GB
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Asus X1605VA-MB1530
Обща информация
Производителност
Лаптопът е оборудван с Intel Core i5-1334U процесор с максимална честота 4.6 GHz, 10 ядра и 12 нишки, което осигурява плавна и бърза работа. Заедно с 16GB DDR4 RAM, системата е идеална за мултитаскинг и изпълнение на сложни задачи. Графичният адаптер Intel Iris X Graphics предоставя висококачествено изображение за мултимедийни приложения.
Сторидж
Свързаност и портове
  • 1x USB 2.0 Type-A
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C с поддръжка на захранване
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 1x HDMI 1.4
  • 1x 3.5mm комбиниран аудио жак
  • 1x вход за захранване (DC-in)
Батерия
Основни предимства
Основни параметри
Производител
Модел
X1605VA-MB1530
Операционна система
None
Процесор и производителност
Модел
Intel Core i5-1334U
Тактова честота
1.3 GHz (до 4.6 GHz)
Кеш памет
12MB
Брой ядра
10
Брой нишки
12
Памет и сторидж
RAM капацитет
16 GB
DDR4
8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM
SSD
512GB
M.2 NVMe PCIe 4.0
Дисплей
Диагонал
16 inch
Разделителна способност
1920 x 1200
Технология
WUXGA, IPS-level Panel
Честота на опресняване
60Hz
Яркост
300 nits
Екстри
Anti-glare display, 16:10, 45% NTSC, TÜV Rheinland-certified
Графика
Intel Iris X Graphic
Портове и свързаност
  • 1x USB 2.0 Type-A (до 480 Mbps)
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (поддържа Power Delivery, до 5Gbps)
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (до 5Gbps)
  • 1x HDMI 1.4
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • 1x DC-in
  • Wi-Fi 6E 802.11ax Dual Band
  • Bluetooth 5.3
Батерия и захранване
Батерия
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Захранващ адаптер
45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, Input: 100-240V AC, 50-60Hz
Физически характеристики
Цвят
Indie Black
Размери
35.87 x 24.95 x 1.99 cm
Тегло
1.88 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Лаптоп ASUS X1605VA-MB1530, Intel Core i5-1334U, 16GB DDR4, 512GB, Intel
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас