Консумативи за етикетни принтери Brother
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Brother
Модел:
Партиден номер:
BDE1J026051102
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
211.78 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Brother BDE1J026051102
Продуктов номер: 4203984
Описание
 ключови търговски точки/предимства
  • Direct thermal label printing
  • High-quality label outputs
продукт:
Име на продукта: BROTHER Direct thermal label roll 51X26mm 1900 labels/roll 20 rolls/carton
Описание : Brother - White - 51 x 26 mm 1900 label(s) (1 roll(s) x 1900) paper labels - for Brother TD-2020, TD-2120N, TD-2130N, TD-4410D, TD-4420DN, TD-4520DN, TD-4550DNWB
EAN: 5014047600852
Media Type: Paper labels
Media Sizes: 51 x 26 mm
Printing Technology: Direct thermal
Roll Maximum Outer Diameter: 102 mm
Roll Core Diameter: 25 mm