Батерия Cameron Sino CS-YKW560CL Батерия Cameron Sino CS-YKW560CL Батерия Cameron Sino CS-YKW560CL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Cameron Sino
Модел:
Партиден номер:
CS-YKW560CL
  • Въпроси и отговори
Cameron Sino CS-YKW560CL
Кратко описание
Батерия за телефон Yealink W56H YL-5J от CAMERON SINO е заместителен акумулатор с технически данни 3.7 V и капацитет 1300 mAh. Подходяща е за безжични телефони и предлага компактни размери за лесна подмяна.
Съвместимост
Съвместима с редица модели Yealink и техните варианти, включително:
  • W56H
  • W56h/p
  • One Talk IP DECT
  • W56P
  • W60P
  • W76p
  • W59R
  • W56HB
  • W59VR
  • W79P
  • W77P
Поддържа също обозначенията YL-5J и W56-BATT.
Технически характеристики
  • Тип аксесоар: Акумулатор
  • Бранд батерия: CAMERON SINO
  • Технология / химически състав: Lithium-Ion
  • Волтаж: 3.7 V
  • Капацитет: 1300 mAh
  • Размери: 59.80 x 38.00 x 5.60 mm
  • MPN: CS-YKW560CL
  • GTIN: 4894128126263
Качество и безопасност
Инструкции за подмяна и изхвърляне
За кого е подходяща
Модел
Производител
Име на продукта
Батерия за телефон Yealink W56H YL-5J 3,7V 1300mAh LiIon CAMERON SINO
Партиден номер
CS-YKW560CL
GTIN
Батерия
Тип аксесоар
Акумулатор
Технология батерия
Акумулатор
Химически състав
Lithium-Ion
Волтаж
3.7 V
Капацитет
1300 mAh
Бранд батерия
Съвместимост
За вид устройство
За безжични телефони
Марка устройство
YEALINK
Модел устройство
  • W56H
  • W56h/p
  • One Talk IP DECT
  • W56P
  • W60P
  • W76p
  • W59R
  • W56HB
  • W59VR
  • W79P
  • W77P
  • Part Number: YL-5J
  • W56-BATT
Физически характеристики
Размери (мм)
59.80 x 38.00 x 5.60mm
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!