Мобилна батерия Canyon
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Canyon
Модел:
Партиден номер:
CNE-CPB1006W
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
33.17 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Canyon CNE-CPB1006W
  • 2 inputs: Micro USB + USB type-C
  • 2 outputs: 2*USB-A
  • Input: DC 5V/2 A (Micro-USB/USB-C)
  • Output: 5V/ max 2.1 A (2xUSB-A)
  • Capacity: 10000 mAh
  • 6 protection types
  • Battery-power LED indicators
Additional information
Marketing Model Name PB-106
Commercial Name Power bank Canyon PB-106 10000 mAh White (CNE-CPB1006W)
Features
Battery Current Capacity 10000 mAh
Connectors Quantity 4
External Colour White
Maximum Input Current 2.1 A
Maximum Input Voltage 5 V
Output Voltage DC 5 V
Maximum Output Current 2.1 A
Cable Included USB Cable
Cable Length 0.3 m
Dimensions & Weight
Width (mm) 68 mm
Height (mm) 140 mm
Depth (mm) 16 mm
Nominal Weight 0.24 kg
Warranty
Warranty Products Returnable Yes
Warranty Validation Criteria Serial Number
Logistic
Pack Length (mm) 100 mm
Pack Width (mm) 26 mm
Pack Height (mm) 170 mm
Pack Weight Brutto (kg) 0.28 kg
Pack Weight Netto (kg) 0.24 kg
Pieces in pack 1
Box Length (mm) 360 mm
Box Width (mm) 228 mm
Box Height (mm) 225 mm
Box Weight Brutto (kg) 9.56 kg
Retail Packaging Net Weight Carton 0.04 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic 0 kg
Packs in Box 32
Package Type Retail
EAN Code 5291485007591
Дизайн
Брой едновременно свързани устройства макс.
Цвят на продукта
Бяла
Съвместимост със зарядни устройства
Универсален
LED индикатори
Y
Производителност
Източник на захранване
USB
Технология на батерията
Литиев полимер LiPo
Производителност на батерията
10000 mAh
Бързо зареждане
Y
Мощност
Входно напрежение
5 V
Входящ ток
2.1 A
Изходно напрежение
5 V
Изходящ ток
2,1 A
Елементи за защита на захранването
Моментен ток, Пренапрежение, Презареждане, Прекомерно изтощаване, Прегряване, Късо съединение
Портове и Интерфейси
Входен интерфейс
Micro-USB + USB Type-C
Изходни USB A портове
2
UBS съединител тип C
Брой портове USB Type-C
1
Микро UBS конектор
Брой Micro-USB портове
1
Тегло и размери
Ширина
68 мм
Дълбочина
16 мм
Височина
140 мм
Тегло
240 г
Дължина на кабела
0,3 м
Опаковка - данни
Количество в опаковка
Ширина на опаковката
100 мм
Дълбочина на опаковката
26 мм
Височина на опаковката
170 мм
Тегло на опаковката
280 г
Тип на опаковката
Висяща кутия
Съдържание на опаковката
Включени кабели в комплекта
USB
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно CANYON PB-106, Power bank 10000mAh Li-poly battery, Input 5V/2A, Output