Охлаждане Chieftec
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Chieftec
Модел:
Партиден номер:
CLC-360-RGB-W
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
190.24 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Chieftec CLC-360-RGB-W
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО
СЪВМЕСТИМОСТ
  • AMD: AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1
ЕФЕКТИВНОСТ
  • Скорост на помпата: 2700 RPM
  • Скорост на вентилаторите: до 2200 RPM
  • Fan Airflow: 64.72 CFM
  • Медно ядро (Copper Core) за добро топлопреминаване
  • Консумация: вентилатори 2.14–2.90 W; помпа 4.2 W
НИВО НА ШУМ
ДИЗАЙН И РАЗМЕРИ
Охладителят е в бял дизайн и включва три 120 × 120 × 25 mm вентилатора, което предполага 360 мм конфигурация на радиатора. В спецификациите е посочено тегло 0.15 (стойността е дадена без уточнена единица).
ДОПЪЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  • RGB LED светлини
  • Copper Core (медно ядро)
  • Работно напрежение: 13.8 V
  • Идентификатори: бренд CHIEFTEC, MPN CLC-360-RGB-W, GTIN 0753263079039
Модел
Производител
Име
Chieftec Iceberg 360 RGB White
Партиден номер
CLC-360-RGB-W
GTIN
Основни параметри
Тип на охлаждане
Liquid cooling
Брой вентилатори
3
Физически характеристики
Размер на вентилатора
120 x 120 x 25 mm
Цвят
White
Тегло
0.15
Материал / ядро
Технически спецификации
Скорост на помпата
Скорост на вентилатора
Консумирана мощност
Fans: 2.14W-2.90W; Pump: 4.2W
Волтаж
13.8 V