Захранващ блок Chieftec Polaris 1050W PPS-1050FC-A3, 80 PLUS Gold
Продуктов код: 80017
Захранващ блок Chieftec
Захранващ блок Chieftec
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Polaris
Партиден номер:
PPS-1050FC-A3
Гаранция:
48 месеца
Цена с включен ДДС:
/
345.03 лв.
Гаранционен срок 48 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Chieftec Polaris
Формат ATX 12V 3.0
Мощност, W 1050 W
Модулно захранване yes
Размери (Ш, Д, В), mm 160 x 150 x 86 mm
Цвят Black
Други Fan: 135mm FDB fan; Efficiency: 80 PLUS Gold; Active PFC
Основна информация
ProductFamily
POLARIS
Мощност
Обща мощност
1050 W
AC входно напрежение
100 - 240 V
AC входна честота
5060 Hz
Входящ ток
15-8 A
Фактор на мощност
0,9
Тип фактор за коригиране на захранването PFC
Активни
Комбинирана мощност +3.3V
120 W
Комбинирана мощност +5V
120 W
Комбинирана мощност -12V
3,6 W
Комбинирана мощност +5Vsb
15 W
Максимален изходен ток +3.3V
22 A
Максимален изходен ток + 12V1
87,5 A
Максимален изходен ток +5V
22 A
Максимален изходен ток -12V
0,3 A
Максимален изходен ток +5Vsb
3 A
Елементи за защита на захранването
Моментен ток, Защита от претоварване, Пренапрежение, Пренатоварване, Късо съединение, Под напрежение
Портове и Интерфейси
Конектор за захранване на дънната платка
20+4 pin ATX
Дължина на захранващия кабел на дънната платка
65 см
Брой SATA захранващи конектори
12
100,550 мм
Периферни Molex захранващи конектори 4-пинови
Дължина на захранващия периферен MOLEX кабел
100,550 мм
Захранващ конектор EPS 8-пинов
Y
Захранващи конектори за PCI Express 6+2 пинов
PCI Express конектори за захранване 16-пинов
Производителност
Сертификат 80 PLUS
80 PLUS Gold
Предназначение
Персонален компютър
Форм-фактор на захранващото устройство PSU
ATX
ATX версия
3.0
Тип на оста на охлаждащото устройство
FDB
Дизайн
Цвят на продукта
Черен
Вид охлаждане
Активни
Диаметър на вентилатора
13,5 см
Тегло и размери
Ширина
150 мм
Дълбочина
160 мм
Височина
86 мм
Тегло
3 кг
Опаковка - данни
Тегло на опаковката
3,34 кг
Тип на опаковката
Кутия
Техническа информация
Съответствие за устойчивост
Y
Сертификати за устойчивост
RoHS, Федерална комисия по комуникациите FCC, EAC, CB, CE
Гаранционен срок
5 годинаи
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!