Захранващ блок Chieftec
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Chieftec
Модел:
Партиден номер:
PPG-750-CW
Цена с включен ДДС:
/
184.55 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Chieftec PPG-750-CW
Кратко описание
Chieftec Vega 750W ATX 3.1 White е модулно захранване с мощност 750 W, предназначено за модерни компютърни системи. Комбинацията от ATX 12V 3.1 стандарт и fully modular дизайн осигурява подреден кабелен мениджмънт и по-лесен монтаж.
МОЩНОСТ И ЕФЕКТИВНОСТ
Мощността от 750 W предоставя стабилен резерв за системи с високо натоварване и мултикомпонентни конфигурации. Сертификацията 80 PLUS Gold гарантира висока енергийна ефективност, по-ниски загуби и по-малко отделяна топлина при нормална експлоатация.
СЪВМЕСТИМОСТ
Форматът ATX 12V 3.1 осигурява съвместимост с модерните ATX дънни платки и стандартизирани кутии. Fully modular кабелите позволяват да използвате само необходимите връзки, което улеснява организирането на интериора на кутията и подобрява въздушния поток.
КАЧЕСТВО НА КОМПОНЕНТИТЕ И ЗАЩИТИ
  • AFC
  • OPP
  • OTP
  • OVP
  • SCP
  • SIP
  • UVP
  • OCP
ФИЗИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Физическите параметри и основни детайли на блока:
  • Размери: 150 x 150 x 85 mm
  • Тегло: 2.48 kg
  • Цвят: White
  • Модел/MPN: PPG-750-CW
Модел
Производител
Модел
Chieftec Vega 750W ATX 3.1 White
Партиден номер
PPG-750-CW
Основни параметри
Формат
ATX 12V 3.1
Мощност
750 W
Модулно захранване
Fully modular
Ефективност
80 PLUS Gold
Физически характеристики
Размери (Ш x Д x В)
150 x 150 x 85 mm
Тегло
2.48
Цвят
White
Допълнителни функции
Видове защита
  • AFC
  • OPP
  • OTP
  • OVP
  • SCP
  • SIP
  • UVP
  • OCP
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно CHIEFTEC Vega 750W 80+ Gold Full modular