Захранващ блок Chieftec
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Chieftec
Модел:
Партиден номер:
PPG-850-CW
Цена с включен ДДС:
/
197.93 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Chieftec PPG-850-CW
Мощност и ефективност
Това захранване с номинална мощност 850 W осигурява достатъчно резерв за енергийно интензивни конфигурации. Сертификацията 80 PLUS Gold гарантира висока енергийна ефективност и по-ниски загуби при типично натоварване.
Съвместимост
Форматът ATX 12V 3.1 прави устройството съвместимо с модерни дънни платки, изискващи новия стандарт за захранване. Модулният дизайн (fully modular) улеснява кабелното управление и адаптирането към различни корпуса и компоненти.
Качество на компонентите
  • AFC
  • OPP
  • OTP
  • OVP
  • SCP
  • SIP
  • UVP
  • OCP
Физически характеристики
Размерите на блока са 150 x 150 x 85 mm, а теглото е 2.48 kg, което го прави съвместим с повечето ATX кутии. Моделът е в бял цвят и се продава под артикул PPG-850-CW от CHIEFTEC.
Модел
Производител
Име
Chieftec Vega 850W ATX 3.1 White
Партиден номер
PPG-850-CW
GTIN
Основни параметри
Мощност
850 W
Ефективност / Сертификация
80 PLUS Gold
Съвместимост
Формат
ATX 12V 3.1
Физически характеристики
Размери (Ш x Д x В)
150 x 150 x 85 mm
Цвят
White
Тегло
2.48
Допълнителни функции
Модулност
Fully modular
Видове защита
  • AFC
  • OPP
  • OTP
  • OVP
  • SCP
  • SIP
  • UVP
  • OCP
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно CHIEFTEC Vega 850W 80+ Gold Full modular