Суич CISCO Catalyst 1200 C1200-16P-2G 16-port GE PoE+ 2x1G SFP
Продуктов код: 104931
Суич Cisco
Суич Cisco C1200-16P-2G Суич Cisco C1200-16P-2G
Суич Cisco
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
C1200-16P-2G
Брой портове:
18
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE+, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
806.15 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Cisco C1200-16P-2G
Основни характеристики
Cisco Catalyst 1200 представлява комутатор от тип Fixed Port, оборудван с общо 18 порта. Разполага с 16 порта 10/100/1000Base-T PoE+ с мощност до 120W, както и 2 uplink порта тип SFP. Устройството е напълно подходящо за управление на мрежи с висока производителност и надеждност.
Приложение и съвместимост
Надеждност и сигурност
Енергийна ефективност
Моделът е без вентилатори, което допринася за по-тиха работа и минимално енергийно потребление. Захранва се с универсално вътрешно захранване от 100 до 240V.
Леснота на инсталация и управление
Основни параметри
Производител
Партиден номер
C1200-16P-2G
Тип на суича
Fixed Port
Портове и интерфейси
Общ брой портове
18
Основни портове
16x 10/100/1000Base-T PoE+ ports with 120W power budget
PoE
PoE+ 120W; 16 ports
Uplink портове
2x SFP
Мрежови функции
Routing
Layer 3 static routing
Капацитет за маршрутизиране/превключване
36 Gbps
Пропускателна способност
26.78 Mpps
MAC адреси
8000 addresses
VLAN
QoS
Мрежови стандарти
IPv6 функционалност
Физически характеристики
Размери
268 x 297 x 44 mm
Тип на корпус
Rackmount
Тегло
3 kg
Енергийни характеристики
Захранване
100 to 240V 50 to 60 Hz, internal, universal