Компютърна кутия COOLER MASTER MF360-KINN-S00 Middle Tower
Продуктов код: 114823
Компютърна кутия Cooler Master
ПРОМОЦИЯ
Компютърна кутия Cooler Master
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
MF360-KINN-S00
Гаранция:
24 месеца
Захранващ блок:
НЕ
Form Factor:
Middle Tower (43-50 см. височина)
Промоция! Отстъпка 5%
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Cooler Master MF360-KINN-S00
РАЗМЕР И СЪВМЕСТИМОСТ
Кутия Cooler Master MasterFrame 360 Panorama е среден (Middle Tower) формат с габарити 549 x 291 x 581 mm и поддръжка на ATX, Micro ATX и Mini ITX дънни платки. Предназначена е за по‑големи системи: поддържа видеокарти до 420 mm, захранвания до 210 mm и CPU охладители с височина до 145 mm.
Предоставя 8 разширителни слота и възможности за монтаж на дискове: 1 x 2.5" и 1 x 3.5".
ОХЛАЖДАНЕ И ВЪЗДУШЕН ПОТОК
  • Преден панел: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm / 200 mm
  • Долен панел: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm
  • Горен радиатор: 120 / 240 / 280 / 360 mm
  • Долен радиатор: 240 / 280 / 360 mm
ДИЗАЙН И ЕСТЕТИКА
ФУНКЦИОНАЛНОСТ И УДОБСТВО
  • 2 x USB 3.2 Gen 1
  • 1 x USB-C 3.2 Gen 2
  • 1 x HD Audio
  • ARGB Hub за управление на осветлението
За кого е подходяща
Кутията е подходяща за потребители, които ще сглобяват игрова или работна система с дълги видеокарти и конфигурация, изискваща 360 mm радиатор. Предлага баланс между капацитет за охлаждане, просторна вътрешност и съвременни портове за периферия.
Модел
Производител
Модел
MasterFrame 360 Panorama
Партиден номер
MF360-KINN-S00
GTIN
Основни параметри
Вид кутия
Middle Tower
Цвят
Черен
Захранващ блок
0 W
Съвместимост
Формат дънна платка
  • ATX
  • Micro ATX
  • Mini ITX
Дължина PSU
до 210 mm
Дължина GPU
до 420 mm
Височина CPU охладител
до 145 mm
Разширителни слотове
8
Охлаждане
Включени вентилатори
3
Монтажни възможности - преден панел
  • 3 x 120 mm
  • 2 x 140 mm
  • 200 mm
Монтажни възможности - долен панел
  • 3 x 120 mm
  • 2 x 140 mm
Съвместимост с радиатори
Портове и връзки
Интерфейси
  • 2 x USB 3.2 Gen 1
  • 1 x USB-C 3.2 Gen 2
  • 1 x HD Audio
Физически характеристики
Размери (mm)
549 x 291 x 581 mm