Захранващ блок Cougar
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Cougar
Модел:
Партиден номер:
CGR-AT600
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
104.21 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Cougar CGR-AT600
Мощност и ефективност
COUGAR ATLAS 600 PSU предлагa максимална мощност от 600W, която е подходяща за работа със съвременни хардуерни компоненти. Сертификацията 80 Plus Bronze гарантира висока ефективност, достигаща до 89%, което допринася за по-малко загуби на енергия.
Съвместимост
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Физически характеристики
Основни параметри
Мощност
600 W
Сертификация
80 Plus Bronze
Ефективност
89%
Тип устройство
Power Supply
Местоположение
Plug-in-module
Съвместимост
Форм фактор
ATX
Конектори
  • 20+4-pin Main Connector: 1
  • 48-pin +12V Power Connector: 2
  • 4-pin Peripheral Power Connector: 2
  • S-ATA Connector: 6
  • 68-pin PCI Express Connector: 2
Физически характеристики
Цвят
Black
Фенове
1 x 120 mm
Тегло (Бруто)
1.98 kg
Тегло (Нето)
1.6 kg
Допълнителни функции
  • Active PFC
  • Low noise
  • Circuit Protection:
    • Over Voltage
    • Undervoltage
    • Over Current
    • Short Circuit Protection
    • Over Power
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно COUGAR ATLAS 600 PSU, 80 plus Bronze, 600W