Захранващ блок Cougar GEX1050 CG31GE105003P01 Захранващ блок Cougar GEX1050 CG31GE105003P01
Захранващ блок Cougar
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Cougar
Модел:
GEX1050
Партиден номер:
CG31GE105003P01
Гаранция:
84 месеца
Цена с включен ДДС:
/
252.91 лв.
Гаранционен срок 84 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 33.7
  • Въпроси и отговори
Cougar GEX1050
Design&Features
Power Device Type Power Supply
Power Device Location Internal
Form Factor ATX
Input Voltage AC 100-240 V
Input Frequency 47/63 Hz
Rated Input Current 13 A
Input Power Connectors Quantity 1
Maximum Output Power 1050 W
Circuit Protection Over Voltage
Undervoltage
Over Temperature
Over Current
Short Circuit Protection
Over Power
Modular Power Supply Yes
Power Adapter and Power Supply Features Active PFC
80 Plus Certification 80 Plus Gold
Currents
+3.3V 20 A
+5V 20 A
+12V 87.5 A (1050 )
-12V 0.3 A (3.6 )
+5VSB 3 A (15 )
Output Connectors
24-pin Main Connector 1
4/8-pin +12V Power Connector 1
8-pin +12V Power Connector 1
4-pin Peripheral Power Connector 4
S-ATA Connector 12
6/8-pin PCI Express Connector 8
System Fans
Maximum Fans Supported Quantity 1
Fans Installed Quantity 1
Fan Diameter 120 mm
Environment
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Miscellaneous
External Colour Black
Material Metal
Included Accessories Quick Start Guide
Dimensions & Weight Device
Depth (mm) 150 mm
Height (mm) 86 mm
Width (mm) 180 mm