Безжичен рутер Cudy GP1200
Продуктов код: 94040
Безжичен рутер Cudy CUDY-GP1200 Безжичен рутер Cudy CUDY-GP1200 Безжичен рутер Cudy CUDY-GP1200
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Cudy
Модел:
Партиден номер:
CUDY-GP1200
Гаранция:
24 месеца
Максимална скорост по WAN:
1 Gbps
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Wi-Fi поколение:
Wi-Fi 5 802.11ac
Поддържани честоти (Frequencies):
2.4 GHz, 5.0 GHz
Цена с включен ДДС:
/
62.74 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Cudy CUDY-GP1200
Вид продукт.
Безжичен рутер
Стандарт Wi-Fi.
GPON (ITU G. 984 standard, Class B+) EPON (802.3ah)
Портове LAN.
1 x SC/APC, 4 x Gigabit RJ45
Портове WAN.
1 x SC/APC Port
Честота.
2.4 GHz
Честота.
5 GHz
Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps).
300 MB/s
867 MB/s
Антена.
2 x Външни
Порт USB.
Не
Захранване.
DC 12V;1A
3G/4G.
Не
Printserver.
Размери (мм)
173 x 123.8 x 33 mm