Безжичен рутер Cudy M1200 2
Производител:
Cudy
Модел:
Партиден номер:
CUDY-M1200- Deco E4
Гаранция:
24 месеца
Максимална скорост по WAN:
100 Mbps
Максимална скорост по LAN:
100 Mbps
Wi-Fi поколение:
Wi-Fi 5 802.11ac
Поддържани честоти (Frequencies):
2.4 GHz, 5.0 GHz
Цена с включен ДДС:
/
46.26 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Cudy CUDY-M1200- Deco E4
Вид продукт.
Мрежеста система
Стандарт Wi-Fi.
802.11 a/b/g/n/ac
Портове LAN.
1 x 10/100 Mbps
Портове WAN.
1 x 10/100 Mbps
Честота.
2.4 GHz
Честота.
5 GHz
Скорост на прехвърляне Ethernet.
100 MB/s
Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps).
300 MB/s
867 MB/s
Скорост
751 - 1200 MB/s
Сигурност.
WEP
Сигурност.
WPA
WPA2
WPA-PSK
WPA2-PSK
Антена.
2 × Антени (Вътрешни)
Порт USB.
Не
Захранване.
DC 12V;1A