UPS устройство CyberPower
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
CyberPower
Модел:
Партиден номер:
OLS10KERT5UM
Гаранция:
24 месеца
Тегло (кг.):
74
Form Factor:
Rack/Tower convertible
Изходна синусоида:
Pure Sine Wave
Изходна мощност:
10000 W
Пълна мощност- VA:
10000 VA
Технология:
Double Conversion Online
Цена с включен ДДС:
/
5375.99 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Внос по заявка
Стандартният срок за внос по заявка е 15-90 дни след 50% авансово плащане.
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
CyberPower OLS10KERT5UM
Капацитет и мощност
Този UPS от CyberPower предлага впечатляваща мощност от 10000VA или 10000W, което го прави идеален за критични приложения, изискващи високо ниво на защита на захранването. Устройството осигурява чист синусоиден изход, което го прави съвместимо с активно PFC оборудване.
Тип на UPS устройството
Брой и тип на изходите
Време на работа при натоварване
Допълнителни функции
Основни предимства
Основни параметри
Производител
CyberPower
Партиден номер
OLS10KERT5UM
Тип
Форм-фактор
Монтаж в шкаф, Кула
Фаза
Еднофазен
Електрически характеристики
Мощност
10000VA / 10000W
Входно напрежение
230 ± 10%
Диапазон на входното напрежение
110 ~ 300 Vac
Входна честота
50 ± 10 Hz, 60 ± 10 Hz
Изходно напрежение
208 ± 1 %, 220 ± 1 %, 230 ± 1 %, 240 ± 1 % (избираемо)
Изходна честота
50 ± 0.5%, 60 ± 0.5% (избираемо)
Типичен коефициент на мощността
1
Форма на вълната
Чиста синусоида
Защита от претоварване
Вътрешно ограничение на тока, прекъсвач, предпазител
Батерия
Тип батерия
Запечатана оловно-киселинна
Брой резервни батерии
2
Брой батерии в резервен пакет
10
Максимален ток на зареждане
4 A
Време за автономна работа
Типично време за презареждане
4 часа
Съвместим разширен модул на батерията
BPS240V9ART3U
Функционалности
Технология за пестене на енергия
Онлайн ECO режим (Ефективност > 98%)
Защита от пренапрежение
Потискане на пренапрежение (1335 J), Филтриране на електромагнитни смущения (EMI/RFI)
LCD панел
Цветен, Въртящ се LCD панел
Звукови аларми
Софтуер за управление
PowerPanel Business
Съвместимост и свързаност
Порт(ове)
USB съвместим с HID x1, RS232, "Сухи" контакти, EPO порт
Допълнителна свързаност
SNMP/HTTP (включена карта RMCARD205), PowerPanel Cloud Service
Тип контакти
Клемна колодка x1, IEC C13 x4, IEC C19 x4
Общ брой контакти
9
Физически характеристики
Материал на корпуса
Метал
Цвят
Черен
Размери (Ш x В x Д)
433 x 213.5 x 661 mm