Mонитор 32" LCD 1080p FHD - DAHUA LM32-F200
Продуктов код: 100185
Монитори за видеонаблюдение Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LM32-F200
Цена с включен ДДС:
/
594.49 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 36.4
  • Въпроси и отговори
Dahua LM32-F200
Качество на изображението
Размер на екрана
С диагонал от 31.5" (16:9), този монитор предоставя широк изглед, който е идеален за наблюдение и работа с големи количества информация. Размерът на екрана създава удобство и увеличава продуктивността.
Свързаност
Допълнителни функции
DAHUA LM32-F200 е снабден с вградени високоговорители с мощност от 8 W x 2, което го прави подходящ за мултимедийни приложения. Включеното дистанционно управление и стойка за маса осигуряват допълнителен комфорт при употреба. Също така, мониторът поддържа VESA монтаж (75x75 мм), което позволява лесна инсталация на стена.
Комплект и енергийна ефективност
Продуктът се доставя с дистанционно управление, HDMI кабел, захранващи компоненти и стойка за маса. С енергопотребление от само 55 W, мониторът е икономичен и практичен за продължителна употреба.
Основни параметри
Диагонал
31.5" (16:9)
Разделителна способност
FULL HD 1920x1080
Технология
LED
Яркост
240 cd/㎡
Контраст
Време за реакция
8 ms
Входове и изходи
Портове
  • VGA (D-Sub) x1
  • HDMI x1
  • USB x1
Електрически характеристики
Консумация на енергия
55W
Физически характеристики
Размери
731.4×432.6×67.5 mm
VESA монтаж
75x75
Допълнителни функции
Вградени функции
  • Вградени високоговорители (8W x2)
Комплектът включва
  • Дистанционно управление
  • Захранващ кабел
  • Стойка за маса
  • HDMI кабел
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас