Монитор Dahua 43" LM43-F200, IPS, 1920x1080, 60Hz, 8ms, Тънка рамка
Продуктов код: 88582
Монитор Dahua
Монитор Dahua LM43-F200 Монитор Dahua LM43-F200 Монитор Dahua LM43-F200 Монитор Dahua LM43-F200
Монитор Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LM43-F200
Опреснява- вертикална честота в Hz:
60 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Видео входове:
D-Sub (VGA), HDMI
Цена с включен ДДС:
/
830.64 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Dahua LM43-F200
ХАРАКТЕРИСТИКИНА МОНИТОР DAHUA LM43-F200 43", LED, FHD (1920 X 1080), 60HZ, 8MS, ЧЕРЕН
РАЗМЕР НА ДИСПЛЕЯ 43" (109.22 cm)
ТИП НА МАТРИЦАТА LCD
ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 8 ms
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ 60 Hz
РЕЗОЛЮЦИЯ FHD 1920 x 1080
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА 16:9
ЯРКОСТ 330 cd/m2
ПОДСВЕТКА LED
ПОРТОВЕ 1 x HDMI1 x USB1 x VGA
ВГРАДЕНИ ГОВОРИТЕЛИ 2 x 4 W
ДРУГО VESA: 400 x 200; 16.7 млн. цвята
HDR НЕ
Модел
Производител
Партиден номер
LM43-F200
Основни параметри
Диагонал
43.0 inch.
Разделителна способност
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Технология
IPS
Време за реакция
8 ms
Опресняване
60 Hz
Яркост
330 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
да
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас