Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Darkflash
Модел:
DM12-PRO-BK
Партиден номер:
DM12-PRO-BK
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
14.45 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Darkflash DM12-PRO-BK
Описание на продукта
Вентилаторът Darkflash Fan 120mm DM12 Pro A-RGB Black е съвременен и ефективен компонент, който съчетава висока производителност с модерен дизайн. С компактните си размери от 120 x 120 x 25 мм и тегло от само 0.180 кг, той е подходящ за интегриране в различни PC конфигурации.
Тип на охлаждането
Съвместимост
Тристепенният 3-pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) и четирипиновия PWM конектори гарантират широка съвместимост, което позволява лесна интеграция на вентилатора в различни системи и RGB настройки.
Ниво на шум
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Darkflash
Партиден номер
DM12-PRO-BK
Размер
120 x 120 x 25 mm
Тип лагери
Hydro Bearing
Волтаж
12 V DC
Физически характеристики
Тегло
0.180 kg
Цвят
Черен
Технически спецификации
Обороти в минута
800-1600 RPM
Въздушен поток
48.32 CFM / 82.1 m³/h
Въздушно налягане
1.75 mmH2O
Ниво на шум
27.36 dBA
Живот в часове
30000
Съвместимост
Конектор
  • 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
  • 4 pin PWM
Допълнителни функции
RGB осветление
Addressable RGB LED
Екстри
  • High fan speed with lower noise
  • Up to 20 different ARGB effects
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Darkflash вентилатор Fan 120mm DM12 Pro A-RGB Black