Компютърна кутия DeepCool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
DeepCool
Модел:
R-CH360-BKAPE3D-G-1
Партиден номер:
R-CH360-BKAPE3D-G-1
Гаранция:
24 месеца
Захранващ блок:
НЕ
Form Factor:
Mini Tower (33-40 см. височина)
Цена с включен ДДС:
/
149.84 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
DeepCool R-CH360-BKAPE3D-G-1
ФОРМАТ mATX
Mini-ITX
ФОРМ ФАКТОР Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ 360 mm - Отпред
280 mm - Отпред
240 mm - Отпред
140 mm - Отпред
120 mm - Отпред
240 mm - Отгоре
140 mm - Отгоре
120 mm - Отгоре
120 mm - Отзад
RGB Addressable
Да
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК Tempered glass
Да
ИНТЕРФЕЙС 1 x USB 3.1 Type-C
1 x USB 3.0
HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ Front: 2 x 140 mm ARGB
Rear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm
Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm
Rear: 1 x 120 mm
PSU Shrouded: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА 320 mm
ЦВЯТ Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Exceptional airflow from all sides
Hybrid airflow glass side panel
Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front
120mm ARGB fan is included in the rear
РАЗМЕРИ 428 x 215 x 431 mm
ТЕГЛО 6 kg
БАРКОД EAN-136933412774693
ПРОИЗВОДИТЕЛ
ФОРМАТ
Mini-ITX; mATX
ФОРМ ФАКТОР
Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК
Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ
120 mm - Отгоре; 120 mm - Отзад; 120 mm - Отпред; 140 mm - Отгоре; 140 mm - Отпред; 240 mm - Отгоре; 240 mm - Отпред; 280 mm - Отпред; 360 mm - Отпред
RGB
Addressable; Да
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК
Tempered glass; Да
ИНТЕРФЕЙС
1 x USB 3.0; 1 x USB 3.1 Type-C; HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ
3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ
Front: 2 x 140 mm ARGB; Rear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ
Front: 3 x 120 2 x 140 mm; PSU Shrouded: 2 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm; Top: 2 x 120 2 x 140 mm
БРОЙ 3.5quot; ГНЕЗДА
2
БРОЙ 2.5quot; SSD ГНЕЗДА
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ
4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ
165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА
320 mm
ЦВЯТ
Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ
120mm ARGB fan is included in the rear; Exceptional airflow from all sides; Hybrid airflow glass side panel; Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front
РАЗМЕРИ
428 x 215 x 431 mm