Охлаждане DeepCool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
DeepCool
Модел:
R-FC120-BKAMN3-G-1
Партиден номер:
R-FC120-BKAMN3-G-1
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
68.51 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
DeepCool R-FC120-BKAMN3-G-1
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 500-1800 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 61.91 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.83 mmAq
АМПЕРАЖ (A) 0.13 A
МОЩНОСТ (W) 1.56 W
НИВО НА ШУМ 28 dBA
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte)
4 pin PWM
RGB Да
Addressable RGB LED
ДРУГИ Individually addressable RGB LEDs
Easily coordinate with other components through supported motherboard RGB software control
БАРКОД EAN-136933412710561
ПРОИЗВОДИТЕЛ
РАЗМЕРмм
120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТАrpm
500 RPM; 1800 RPM
ВОЛТАЖ
12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ
Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
61.91 CFM 105.19 m3h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.83 mmAq
АМПЕРАЖ A
0.13 A
МОЩНОСТ W
1.56 W
НИВО НА ШУМ
28 dBA
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V VDG GigaByte; 4 pin PWM
RGB
Addressable RGB LED; Да
ДРУГИ
Тегло
0.545
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DeepCool Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - FC120 Black