Охлаждане DeepCool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
DeepCool
Модел:
Партиден номер:
R-LM240-BKDMMC-1
Гаранция:
36 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
131.47 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
DeepCool R-LM240-BKDMMC-1
Тип на охлаждането
Съвместимост
  • Intel: LGA 1851, LGA 1700, LGA 1200, LGA 1156, LGA 1155, LGA 1151, LGA 1150
  • AMD: AM5, AM4
Ефективност
Ниво на шум
Дизайн и размери
Компактна и стилна черна визия с радиатор в 240 mm формат и общи размери: 282 x 120 x 27 mm (радиатор) и 90 x 80 x 63 mm (воден блок). Дължината на тръбите е 410 mm, а теглото на комплекта е 1404 g, което улеснява монтаж в кутии с поддръжка за 240 mm радиатор.
Допълнителни функции
Оборудван е с 2.4" IPS дисплей, поддържащ MP4 възпроизвеждане за по-динамично визуално представяне на системата. Налични конектори и характеристики:
  • Addressable RGB: 3-pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
  • USB връзка: 9-pin USB 2.0
  • Вентилаторен контрол: 4-pin PWM
  • 6-то поколение помпа и дълготрайно хидравлично лагеруване
Модел
Производител
Партиден номер
R-LM240-BKDMMC-1
Баркод (EAN-13)
Основни параметри
Тип на охлаждане
Водно
Воден блок - материал
Меден
Дължина на тръбите
410 mm
Помпа - обороти
2500-3400 RPM
Помпа - волтаж
DC 12 V
Съвместимост
Съвместимост - Intel
  • LGA 1851
  • LGA 1700
Съвместимост - AMD
  • AM5
  • AM4
Физически характеристики
Размери
90 x 80 x 63 mm
282 x 120 x 27 mm
Цвят
Черен
Тегло
1404 g
Тегло (алтернативно)
1.840
Технически спецификации
Размер на вентилатори
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
Обороти на вентилатор
400-2400 RPM
Въздушен поток
132.46 CFM (225.05 m3h)
Ниво на шум (Max)
36.07 dBA
Въздушно налягане
3.27 mmAq
Тип лагер
Hydro bearing
Интерфейси
Конектори
  • 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
  • 9-pin USB 2.0
  • 4 pin PWM
Допълнителни функции
RGB
Addressable (Да)
Дисплей
Помпа
Newly developed 6th-generation pump
Вентилатори
Включени FL12 SE вентилатори с дълъг живот, осигуряващи стабилен въздушен поток
Допълнително
Дълготраен хидравличен лагер
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DeepCool водно охлаждане Water Cooling LM240 - 2.4 inch IPS Display