Охлаждане DeepCool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
DeepCool
Модел:
R-LM360-BKDMMC-1
Партиден номер:
R-LM360-BKDMMC-1
Гаранция:
36 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
169.49 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
DeepCool R-LM360-BKDMMC-1
Тип на охлаждането
Съвместимост
Съвместимо с широка гама съвременни сокети:
  • Intel: LGA 1851, LGA 1700, LGA 1200, LGA 1156, LGA 1155, LGA 1151, LGA 1150
  • AMD: AM5, AM4
Дължината на тръбите (410 mm) осигурява гъвкав монтаж в по-голямата част от съвременните кутии.
Ефективност
  • Помпа: 2500–3400 RPM, DC 12 V
  • Вентилатори: 120 x 120 x 25 mm, 400–2400 RPM
  • Въздушен поток: 198.69 CFM (≈337.58 m3/h)
  • Въздушно налягане: 3.27 mmAq
Ниво на шум
Дизайн и размери
Комплектът е в стилен черен цвят и включва компактна помпена глава с вграден дисплей и 360 mm радиатор. Конкретни размери:
  • Помпа/воден блок: 90 x 80 x 63 mm
  • Радиатор: 402 x 120 x 27 mm (за монтаж с 3 x 120 mm вентилатора)
  • Дължина на тръбите: 410 mm
Допълнителни функции
Охладителят предлага редица удобства за персонализация и дълготрайна работа:
  • 2.4" IPS дисплей с поддръжка на MP4 за динамично показване на информация или анимации
  • Addressable RGB (3-pin 5V) за синхронизация на осветлението
  • Конектори: 3-pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4-pin PWM, 9-pin USB 2.0
  • Новопроектирана 6th-generation помпа и вентилатори FL12 SE с hydro bearing
  • Гаранция: 36 месеца; Тегло: 2.280 kg
Модел
Производител
Модел
DeepCool водно охлаждане Water Cooling LM360 - 2.4 inch IPS Display, Addressable RGB
Партиден номер
R-LM360-BKDMMC-1
GTIN / Баркод
Основни параметри
Тип на охлаждането
Водно
Помпа - обороти
2500-3400 RPM
Помпа - волтаж
DC 12 V
Дължина на тръбите
410 mm
Съвместимост
Intel
  • LGA 1851
  • LGA 1700
AMD
  • AM5
  • AM4
Технически спецификации
Размер и брой вентилатори
120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
Обороти на вентилаторите
400-2400 RPM
Въздушен поток
198.69 CFM (337.58 m3h)
Въздушно налягане
3.27 mmAq
Ниво на шум (Max)
36.07 dBA
Тип на лагера
Hydro bearing
Конектори и интерфейси
  • 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
  • 4 pin PWM
  • 9-pin USB 2.0
Физически характеристики
Материал на водния блок
Меден
Размери
  • 90 x 80 x 63 mm
  • 402 x 120 x 27 mm
Тегло
2.280 kg
Цвят
Черен
Допълнителни функции
RGB
Addressable (да)
Дисплей
Допълнителни характеристики
  • Newly developed 6th-generation pump
  • Включени FL12 SE вентилатори с дълъг живот и хидравличен лагер
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DeepCool водно охлаждане Water Cooling LM360 - 2.4 inch IPS Display