Вентилатор DeepCool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
DeepCool
Модел:
Xfan 120
Партиден номер:
DP-FDC-XF120
Гаранция:
12 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.78 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
DeepCool Xfan 120
Features
  • High quality black material fan structure.
  • Low speed RPM to ensure quiet operation.
Application For
Computer case cooling.
Power supply cooling.
Overall Dimension
120X120X25mm
Fan Dimension
120X120X25mm
Net Weight
180g
Bearing Type
Hydro Bearing
Rated Voltage
12VDC
Operating Voltage
10.8~13.2VDC
Started Voltage
7VDC
Rated Current
0.07±10%A
Power Input
0.84W
Fan Speed
1300±10%RPM
Max. Air Flow
44.71CFM
Noise
26dB(A)
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)    1300 RPM
ВОЛТАЖ    12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК    43.56 CFM
АМПЕРАЖ (A)    0.07 A
МОЩНОСТ (W)    0.84 W
НИВО НА ШУМ    23.7 dBA
КОНЕКТОР    3 pin
Molex (4 pin)
БАРКОД EAN-13   6933412703624
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DeepCool Xfan 120 Fan 120mm 1300rpm 120x120x25mm Hydro Bearing