460-BFDD-14
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
75.91 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Dell 460-BFDD-14
Размер и съвместимост
Раницата е проектирана за лаптопи с размери от 14" до 16" и разполага с отделение за ноутбук, което осигурява сигурно съхранение. Габаритите са 18.90" (височина) x 12.40" (широчина) x 8.27" (дълбочина), а обемът е 7.13 галона, което я прави подходяща за ежедневна употреба и пътувания.
Теглото е само 1.21 lb, което улеснява носенето дори при пълно опаковане.
Материали и издръжливост
Дизайн и удобство
Функционалност и допълнителни функции
Модел
Производител
Dell
Модел
Pro 14-16 Plus EcoLoop Urban
Партиден номер
CP5625G
Цвят и материали
Цветова гама
Gray
Цвят на продукта
Heather Gray
Материал на продукта
  • 300D rPET Polyester
  • Woven Fabric
Детайли за материала
PU Coating at the bottom
Издръжливост
  • Dirt Resistant
  • Water Resistant
Размери и тегло
Височина
18.90"
Ширина
12.40"
Дълбочина
8.27"
Тегло (приблизително)
1.21 lb
Обем
7.13 gal
Функции
Опции за носене
Shoulder Strap
Минимален поддържан размер на екран
14"
Максимален поддържан размер на екран
16"
Допълнителни отделения
2 x Side Pockets
Отделение за лаптоп
Yes
Приложение/Използване
Notebook
Устойчивост и рециклиране
Рециклиран
Yes
Процент рециклирано съдържание
52%