3P1300UD
Тегло (кг.):
7.8
Form Factor:
Tower
Изходна синусоида:
Modified Sine Wave
Изходна мощност:
1300 W
Пълна мощност- VA:
1300 VA
Технология:
Standby (offline)
Цена с включен ДДС:
/
505.74 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Eaton MGE 3P1300UD
Капацитет и мощност
Eaton 3P Ellipse 1300 USB DIN UPS предлага максимална изходна мощност от 1300VA / 840W, което го прави подходящ избор за захранване на различни офис устройства и електроника. Устройството осигурява стабилно и надеждно електрозахранване при прекъсвания или нестабилност в мрежата.
Тип на UPS устройството
Брой и тип на изходите
Допълнителни функции
Основни предимства
Основни параметри
Модел
Eaton 3P Ellipse 1300 USB DIN
Производител
EATON
Партиден номер
3P1300UD
Тип
Standby
Електрически характеристики
Входно напрежение
220-240V Nominal; 184-264V adjustable to 160-284V without using battery
Изходна мощност
1300VA, 840W
Тип батерия
Replaceable battery, Constant battery recharge, cold start, battery test, deep discharge protection
Функционалности
Защити
  • 10A resettable circuit breaker
  • Surge protection, compliant to IEC 61643-11 standard, Uoc 6000V, Upl ≤1500V