UPS устройство Eaton 5PX 3000i RT3U G2
Продуктов код: 74328
UPS устройство Eaton MGE
UPS устройство Eaton MGE
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Eaton MGE
Модел:
Партиден номер:
5PX3000IRT3UG2
Гаранция:
24 месеца
Тегло (кг.):
31.000
Form Factor:
Rack/Tower convertible
Изходна синусоида:
Sine Wave
Изходна мощност:
3000 W
Пълна мощност- VA:
3000 VA
Технология:
Line Interactive
Цена с включен ДДС:
/
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Eaton MGE 5PX3000IRT3UG2
Преглед на продукта
Енергийно ефективното UPS устройство EATON 5PX 3000i RT3U G2 предлага надеждно захранване и превъзходна защита за вашите сървъри, рутери и мрежови устройства. С капацитет от 3000 VA / 3000 W, този UPS гарантира стабилност и непрекъсната работа дори при прекъсвания на основното захранване.
Основни характеристики
  • Технология: Line-Interactive
  • Форм фактор: Rack 3U
  • Входно напрежение: 160V-294V (adjustable to 150V-294V)
  • Изходни портове: 8 x IEC C13, 2 x IEC C19, Input: IEC C20
  • Тип батерия: Lead-acid, подмяняема
Интерфейси и свързаност
  • Интерфейси: RS232, USB Type-B, mini Terminal Block
  • Допълнителни възможности: Ethernet карта за управление на мрежата
Защита на вашите устройства
Дизайн и удобства
С компактния си размер (483 x 129 x 438 мм) и тегло от 31.1 кг, устройството предлага LCD дисплей за лесно следене на състоянието и работните параметри. Поддържа и разширение с допълнително модули за батерии, което увеличава времето за автономна работа.
Модел
Производител
Eaton
Партиден номер (MPN)
5PX3000IRT3UG2
Име на продукта
Eaton 5PX 3000i RT3U G2
Форм фактор
Rack 3U
Електрически спецификации
Входящо напрежение
Номинално напрежение
230V
Изходна мощност
3000 VA / 3000 W
Технология
Време на автономна работа
до 5 мин. при 100% натоварване, до 17 мин. при 50% натоварване
Батерия
Тип
Lead-acid maintenance-free replaceable
Брой батерии
6 x 12V/9Ah
Интерфейси и изводи
Брой изводи
10
Тип изводи
  • 8 x IEC 320 C13
  • 2 x IEC 320 C19
  • 1 x IEC 320 C20
  • RS-232 serial port
  • 4 dry contacts (DB9)
  • 1 x USB Type B
  • 1 x mini Terminal Block
Други интерфейси
Функции и защити
Защити
  • Eaton Intelligent Power Manager
  • Eaton Intelligent Power Protector
  • Автоматично регулиране на напрежението (AVR)
  • Emergency Power Off (EPO)
Стандарти
  • IEC/EN 62040-1
  • IEC/EN 62040-2
  • UL 1778
  • CSA 22.2
  • FCC Class B certified
  • RoHS Compliant
  • REACH
Други
Размери
483 x 129 x 438 мм