EC12025A2HBL
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
21.34 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12025A2HBL
ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2500 RPM
ВОЛТАЖ 220 V AC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 88 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.09 A
МОЩНОСТ (W) 20.7 W