Вентилатор Evercool EC12025M24EA Fan 120x120x25mm 2000rpm 24V EL bearing
Продуктов код: 71847
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC12025M24EA
Партиден номер:
EC12025M24EA
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
12.22 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12025M24EA
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2000 RPM
ВОЛТАЖ 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 79.14 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.21 A
МОЩНОСТ (W) 5.04 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
БАРКОД EAN-13 4711158199091
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!