Вентилатор Evercool EC12025SL12EA Fan 120x120x25mm 1200rpm EL Bearing
Продуктов код: 71844
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC12025SL12EA
Партиден номер:
EC12025SL12EA
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
11.25 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12025SL12EA
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1200 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 44.71 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.11 A
МОЩНОСТ (W) 1.31 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!