EC12038A2HBL
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
21.59 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12038A2HBL
ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 38 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2500 RPM
ВОЛТАЖ 220 V AC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 75 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.13 A
МОЩНОСТ (W) 17 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 2 bare wire
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000
ДРУГИ Aluminum body
БАРКОД EAN-13 4711158199138
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Evercool Вентилатор fan 120x120x38 220V 2 ball bearing 2500rpm