Вентилатор Evercool EC12038HH24BA Fan 120x120x38mm 2900rpm 24V 2 Ball Bearing
Продуктов код: 85673
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC12038HH24BA
Партиден номер:
EC12038HH24BA
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
17.95 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12038HH24BA
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 38 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2900 RPM
ВОЛТАЖ 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 107.49 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.46 A
МОЩНОСТ (W) 11.04 W
НИВО НА ШУМ 45.8 dBA
КОНЕКТОР 3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!