Вентилатор Evercool EC14025LL12BA Fan 140x140x25mm 900rpm 2Ball
Продуктов код: 10336
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC14025LL12BA
Партиден номер:
EC14025LL12BA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
140 mm
Цена с включен ДДС:
/
13.89 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC14025LL12BA
Вентилатор 140x140x25мм, 900 оборота в минута, с два съчмени лагера
 Model Type : EC-14025 xxxx Dimension : 140 x 140 x 25 mm
EC-14025
Voltage
5V
12V
24V
V
Fan Speed
SL
LL
L
M
H
600
Certificate
UL
CE
TUV
V
Bearing Type
Sleeve
1Ball
2Ball
EL
 P&Q Curve / Dimensions Drawing
P&Q Curve / Dimensions Drawing
 Model Number System
Model Number System
Model
Voltage
VDC
Current
AMP
Input
WATTS
Fan Speed
RPM
AirFlow
CFM
Pressure
lnch-H2O
Noise
dBA
  EC14025H12X
12
<30.9
  EC14025M12X
12
<26.9
  EC14025L12X
<22.1
 EC14025LL12X
<15.8
  EC14025SL12X
<7
       E - EL bearing , B - Two ball bearing , C - One ball One sleeve bearing , S - Sleeve bearing
• Material:impeller&Frame:Plastic(UL 94V-0)
• Lead Wires:
  UL 1007 AWG #28 Or Equivalent
  Red Wire Positive(+),Black Wire Negative(-),Yellow Wire Or Blue Wire Signal(FG)
• Function type is optional.
• Noise is measured in anechoic chamber in free air,one meter from intake side.
• All readings are typical values at rated voltage.
• Specifications are subject to change without notice.
• Additional special function may be added according the requirement of customer.
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!