Вентилатор Evercool EC2008M05CA Fan 20x20x8mm 11000rpm 5V 1Ball
Продуктов код: 71833
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC2008M05CA
Партиден номер:
EC2008M05CA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
200 mm
Цена с включен ДДС:
/
10.64 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC2008M05CA
РАЗМЕР(мм) 20 x 20 x 8 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 11000 RPM
ВОЛТАЖ 5 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 0.95 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.16 A
МОЩНОСТ (W) 0.8 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!