Вентилатор Evercool EC3007M12CA Fan 30x30x7mm 8000rpm 1Ball
Продуктов код: 71856
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC3007M12CA
Партиден номер:
EC3007M12CA
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
10.89 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC3007M12CA
РАЗМЕР(мм) 30 x 30 x 7 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 8000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 2.56 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.08 A
МОЩНОСТ (W) 0.96 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
БАРКОД EAN-13 4711158199107
Производителност
Подходящ за стаи
Кутия на компютър
Тип
Вентилатор
Мощност
Напрежение
12 V
Други характеристики
Размери ШхДхВ
30 x 30 x 7 мм
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!