Вентилатор Evercool EC3838M12BA Fan 38x38x38mm 8000rpm 2Ball
Продуктов код: 71858
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC3838M12BA
Партиден номер:
EC3838M12BA
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
16.80 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC3838M12BA
РАЗМЕР(мм) 38 x 38 x 38 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 8000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 10.56 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.16 A
МОЩНОСТ (W) 1.92 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!