Вентилатор Evercool EC4010M12EA Fan 40x40x10mm 5000rpm EL Bearing
Продуктов код: 2865
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC4010M12EA
Партиден номер:
EC4010M12EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
40 mm
Цена с включен ДДС:
/
6.08 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4010M12EA
Dimensions:   40 x 40 x 10mm
Rated Fan Speed:   5000 RPM
Air Flow:   5.75 CFM
Noise Level:   <21 dBA
Power Consumption:   12 V, 0.07 Amp.
Watt:   0.84
Bearing:   EL Bearing
Connector   3 Pin Molex
Life /Hours/:   40000
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!